Hakkımızda

Politokfile olarak, sektörde uzun zamandır yurt içinde ve yurtdışında satış yapmaktayız. Tüm tarımsal alanlarda, bahçecilikte, fidecilikte arıcılıkta ihtiyaç duyulan, yüksek kaliteli fileler satışı yapmaktayız. Evler, İşletmeler, Otoparklar, Oteller, Paintball alanları gibi birçok farklı mekana uygun gölgeleme filesi, rüzgar önleme gibi ihtiyaçlara dönük filelerimiz ile toptan ve perakende satışlar yapmaktayız.

İşinin ehli olan firmalarla çalışmak önemlidir. Çeşitlilik, satış sonrası hizmet ve güvenlik, perakende alışverişi için diğer önemli etkenlerdir. Geniş ürün yelpazesi, alışveriş sonrası hizmeti, iş/ürün takibi gibi özellikleri, politokfile’yi diğer firmalardan farklı kılmaktadır.

Kullanmış olduğumuz ürünler tamamen sertifikalı ürünler olup iş güvenliği konularında yapmış olduğumuz projeler işimizin garantisi olarak siz değerli müşterilerimize ispatımız olmaktadır. Yüksek yoğunluklu polietilenden üretilen ürünlerimizin tamamı ISO 9001, CE ve Gıda İle Temasa Uygunluk (AB ve ABD) belgelerine sahiptir.